Radyo Of Buluş

17 Feb 2014 09:42
Tags

Back to list of posts

FlexRadio SistemleriFLEX -5000 , FLEX - 3000 ve FLEX -1500 yazılım tanımlı radyolar için PowerSDR v2.7.2 genel durumu duyurmaktan mutluluk duyar . PowerSDR v2.7.2 sizin FlexRadio SDR daha iyi her yeni yazılım sürümü ile yapmak yeni özellikler ve hata düzeltmeleri sağlayarak ,PowerSDR yazılımınşimdiye kadar sürekli iyileştirme başka bir kilometre taşını temsil etmektedir .

Biz diğer CB telsiz mağazaları dışında kendimizi ayarlamak için çok çalışıyoruz ve Sağ Kanal Radyolar online CB radyo satın almak içinen iyi yer olduğunu göreceksiniz inanıyorum . Biz 50'den fazla derinlemesine ürün videoları , detaylı ürün açıklamaları ve Kaynak Kütüphanesinde geniş CB telsiz eğitim bilgileri bulunuyor . Size özel ihtiyaçları için çalışanekipman almak mümkün olacaktır böylece mümkün olduğunca fazla bilgi sunmak için çalışıyoruz . Hava trafik kontrol merkezleri , ticari havaalanları, askeri hava istasyonları ve çeşitli tesisleringörev ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır . Yeni bir uzatılmış garanti ile desteklenen ,CM - 300 serisikanıtlanmış CM - 200 serisi telsizler dayanmaktadır .

Değiştirilebilir hava ve kara modülleri , Android tablet uyumluluk ve koruyucu durumlarda featuring 3DR Radyolar ile gerçek zamanlı içine görevin planlama Kick . 3DR Radyolar , uçakta verileri inceleyenanında misyonları değişen ve ayar için eşsiz kullanım kolaylığı sağlayan, yer istasyonu bilgisayarınızın kablosuz araç ile iletişim sağlar. Taşınabilir iki yönlü telsiz haberleşme daha hızlı , daha net vehareket halinde olan kullanıcılar için daha güvenilir hale getirmek için oluşturulur . Bu radyolar son derece pratik ve bir işi elde edilirken iletişimi sağlayarak verimliliği artırabilir .

Eylem ve heyecan verici 3D akrobasi çekerek RC uçak tutmak için, yüksek kaliteli aksesuar ve radyolar var olduğundan emin olmak gerekir . Eğer helikopter seçeneği parçaları üzerinde stok yeni servolar satın almak , ya da verici modüllerini yükseltmeniz gerekir olsun, burada A Ana Hobiler seçim için büyük bir seçim bulabilirsiniz . A Main yeni radyolar ve aksesuarları ile , hiçbir zaman pilotlarımızla etkilemek olacak . Büyük Seçimi ve Fırsatlar Thisradiokatedral tarzında hazırlanmış . Diğer radyolar önce gösterilen ,tombstonestyle veyakristal radyo tarzında yapılmıştır . Telsiz eitherplastic , ahşap veya metal yapılmıştır.

Radyolar └ Radyo, Fonograf , TV , Telefon └ Koleksiyon Tüm Kategoriler Antikalar Sanat Bebek Kitap İş ve Endüstriyel Fotoğraf & Kamera Cep Telefonu ve Aksesuarları Giyim , Ayakkabı ve Aksesuar Madeni ve Kağıt Para Koleksiyon Bilgisayar / Tabletler & Network Tüketici Elektroniği El Bebek DVD & Filmler Eğlence Anı Hediye Kartları ve Kuponlar Sağlık & Güzellik Ev & Bahçe Takı Müzik Müzik Aletleri ve Dişli Pet Çömlekçilik Malzemeleri ve Else Cam Emlak Özel Hizmetler Spor Malzemeleri Spor Mem, Kartlar Fan Dükkanı Pul Hobi & Travel Video Oyun & Konsollar Herşey

Josh Demmitt o gelmişti iki buçuk yıl sonra , 2007 Mayıs ayında yaptığı Oregon hapishane kampı terk etti. Onun radyo banliyö Utah onunla geri gelmedi ise , bir kaç hafta içinde onun ilk iPod'u aldım . Bizim portatif iki yönlü telsiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için , sadece bugün bize ulaşın . Biz danışmanlar 5 pm PST sabah 8 Pazartesi'den Cuma'ya sizin sorularınızı cevaplamak için ayakta var . Sadece doğrudan yardım için 1-800-503-3433 bizi arayın . Biz her zaman soruları cevaplamak ve size benzersiz gereksinimlerini karşılamak içinen iyi iki yönlü telsiz bulmanıza yardımcı olmak için mutluyuz .

Ayrıca "amatör radyo " olarak da bilinen amatör radyo , meraklıları olmayan ticari ve kendi keyfi içinradyo frekans spektrumunda bantlarının bir dizi iletişim lisanslı olduğu bir hobidir. Onlar da acil ve kamu hizmeti yardım sağlayabilir . Bu pek çok durumda hayat kurtaran , acil durumlarda çok yararlı olmuştur . 43Hava radyo akarsu birini oynamak için yukarıdakioynatıcıyı kullanın . Eğer dinlemek istediğinizistasyonu yanındaki" Play" düğmesine tıklayın . Ayrıcaoyuncu kendisiaçılan listeden bir istasyon seçebilirsiniz . , Kendi medya oynatıcıakışı oynatmakdinle URL bağlantısını kullanın.

Comments: 0

Yeni yorum ekle

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License