Gün Wireless Motorola Taşınabilir İki Yönlü Radyolar yetkili satıcı

17 Feb 2014 09:48
Tags

Back to list of posts

Arama radarları kısa radyo dalgalarının darbeleri ile geniş bir alanı tarar. Genellikleiki dört kez bir dakika tarayın. Bazen arama radarları yığılmayı gelen araçlar hareket ayırmak içinDoppler etkisi kullanın . Hedefleme radarları çok daha sık arama radarı olarakaynı prensibi kullanarak ama çok daha küçük bir alanı tarayabilir , genellikle birkaç kez bir ikinci veya daha fazla . Hava radarları arama radarları, benzer ama su damlacıkları den yansıtmak için polarizasyon ve dalga boyuna sahip radyo dalgalarını kullanır . Bazı hava radar rüzgar hızını ölçmek içinDoppler etkisi kullanın

Eylem ve heyecan verici 3D akrobasi çekerek RC uçak tutmak için, yüksek kaliteli aksesuar ve radyolar var olduğundan emin olmak gerekir . Eğer helikopter seçeneği parçaları üzerinde stok yeni servolar satın almak , ya da verici modüllerini yükseltmeniz gerekir olsun, burada A Ana Hobiler seçim için büyük bir seçim bulabilirsiniz . A Main yeni radyolar ve aksesuarları ile , hiçbir zaman pilotlarımızla etkilemek olacak . Büyük Seçimi ve Fırsatlar Thisradiokatedral tarzında hazırlanmış . Diğer radyolar önce gösterilen ,tombstonestyle veyakristal radyo tarzında yapılmıştır . Telsiz eitherplastic , ahşap veya metal yapılmıştır.

Bir taşıyıcı dalganın modülasyonu genlik gönderilen bilgi ile orantılı olarak nakledilen sinyalin gücünü değiştirilerek çalışır. Örneğin, sinyal kuvvetinde görülen değişiklikler, konuşmacı tarafından yeniden üretilecek sesleri yansıtmak için , ya da televizyon pikselışık yoğunluğunu belirlemek için kullanılabilir. Bu ilk ses radyo iletimi için kullanılan yöntem , ve kullanımda bugün kalır. Sık sık ( AM radyo bakınız)mediumwave yayın bandına başvurmak için kullanılır "Am " . Haziran 2014 Tahmini Nakliye. Özellikler MultiPoint , Akıllı Denetimler , Magic Lift , Bluetooth 4.0 LE , NFC , çalma süresi 25 + saat , Apt - X ( CD Kalite ) .

Radyo yön bulma radyo navigasyoneski formudur . 1.960 navigasyon şehirler yakınındaki ticari PM istasyonlarını bulmak için hareketli döngü antenler kullanılır . Bazı durumlarda sadece amatör telsiz operatörleri ile AM ​​radyo yukarıdaki bir frekans aralığını paylaşan deniz radiolocation işaretleri, kullanılan . Loran sistemleri de zaman - of- uçuş radyo sinyalleri kullanılan , amayere radyo istasyonlarından . A Ana Hobiler deradyo kontrol sektöründe önde gelen üreticilerin son teknoloji ile RC uçuş deneyimini optimize . Biz performanssonraki seviyeye RC becerileri almak için ihtiyacınız olan tümyüksek performanslı aksesuar ve RC uçak vericilerini teklif! Radyolar ve Aksesuarları

Böyle Avustralya'da Vatandaş band radyo gibi lisanssız , devlet - kişisel radyo hizmetleri yetkili ,Amerika en ve Avrupa ve Aile Radyo Servisi ve Kuzey Amerika'da Çoklu Kullanımlı Telsiz Hizmeti için basit , ( genellikle) kısa menzilli iletişim sağlamak için var lisanslamayükü olmadan bireyler ve küçük gruplar . Benzer hizmetleri dünyanın diğer bölgelerinde bulunmaktadır. Bu radyo hizmetleri el birimlerininkullanımını içerir . Ben bu makaleyi veyaDenali web sayfasını yazdı olanlarınzihinlerini okuyamaz , ama bir amatör (jambon ) telsiz operatörü olarak , ben iyi bir tahminim var . Bu çalışma , normal ve acil durumlarda arasındakifark ile ilgisi yoktur .

Comments: 0

Yeni yorum ekle

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License