İnternet Radyo Canlı Dinle

22 Feb 2014 20:06
Tags

Back to list of posts

Ses sorunları nadiren olur . Ama Azim Radyo bizim bilgisayarları zaman zaman bir yardım daha bir engel daha fazla olabilir deneyimlerinden biliyor. Herhangi bir canlı programlama dinleme vazgeçmeden önce bu genellikleakışı kesintiye gibi çerezleri temizlemeyi deneyin. Ses IE'de araçları gidiyor kabataslak deneyin sondaj ve çerezleri ve tarayıcı geçmişini temizlemek ise . Eğer farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız, bunukolay bir şekilde yapabilirsiniz ! > Denetim Masası - - > Ağ ve İnternet - > İnternet Seçeneği - windowsstart düğmesine basın varsa > Delete Browsing History . Tah - dahhhh sonra geri dönün ve göstermek için dinleyin!

AyrıcaTuneIn Radyo uygulaması sayesinde Iowa Kamu Radyosu dinleyebilirsiniz . Bu uygulama iPhone ve Android hem de mevcuttur . App indirmek için ,TuneIn Radyo sitesine gidin . Sadece IHeartRadio sen NewsRadio AĞAÇ 1300 ve 106.9 FM gibi favori canlı radyo istasyonlarını dinleyebilir veya tüm bir özgür app 18 milyon şarkı , bir katalog , kendi ticari-ücretsiz özel istasyonları oluşturmanızı sağlar . App veya cihazınMP3 gerektirir doğrudan hercanlı akışları bağlanmak için şu URL'leri kullanın , örneğin, Internet Radio veya mobil uygulaması . Aşağıdakiweb adresinden önce " " eklemeniz gerekebilir .

Ayrıca altında TuneIn radyoda veiTunes Radio dizinde Klasik WETA 90.9 FM ve VivaLaVoce bulabilirsiniz " Klasik ". Tüm 3 saatlik günlük gösteriweb sitesinin" Podcast" bölümüne tıklayarak ses mevcuttur . Canlı şov sona erdikten sonra tüm gösteri video ve podcast her gün yayınlanmaktadır . Gösterisi 6 - 09:00 EST / 3 - 18:00 PST canlı olduğunu. Bizim canlı streaming ses yayın hizmeti tarafından sağlanan " Live365.com " Siz seçtiğiniz hemen hemen her oyuncu ile bizi dinleyebilirsiniz . Apple / Mac ve Linux / Unix makineleri daha bu sayfayı aşağı desteklenmektedir . Ayrıca orada bazı yararlı sorun giderme sayfalara bir bağlantı bulacaksınız .

Capitol Pressroom AlbanyState Capitolüçüncü kattaYasama Muhabirleri Derneği Basın Odası yayını bir günde bir saatlik radyo programı . Göstermek önemli Newsmakers yapılan röportajlar yer ve akarsu günlük öğlen 11:00 canlı . 2013-14 TOUR sezon için , bizim canlı ses kapsama her turdan önce ve sonrahalatlar içinde rekabeti , hem de oyuncu görüşmeleri için özel erişim kapsayan özel spiker içerir . Melodi - onlinesayfanınsağ listelenenoyuncuların birini kullanarak yapabilirsiniz . Tüm ücretsiz olarak indirebilirsiniz .

Spokane Public Radio amiral gemisi istasyonu , havalandırma 1980 yılından bu yana , sahip müzik, haber , sanat listeleri , canlı stüdyo konukları ve müzik , ve ulusal ve yerel olarak üretilen programlar. Nevada Kamu Radyosu - Radyo Okuma hizmeti, yerel ve ulusal gazeteler , dergi ve güney Nevada baskı engelli sakinleri için kitapların geniş bir yelpazede okumalar sağlayan bir 24 - saat-bir gün yayın hizmetidir . Las Vegas vadinin bazı alanlarda sorun Klasik 89,7 gelensinyal alma olabilir . Yaşadığınız yere bağlı olarak , artı radyo ve ikametradyo konumutürü , harici bir anten gerekebilir . FM Alımını Etkiler ne hakkında daha fazla bilgi ?

AudioNow gibi BBC ve RFI yanı sıra,ABD'detelefon numarası hiçbir ekstra masraf doğurur ve mobil telefonlarıdünya çapında dinsel - tabanlı programlar gibi küresel yayıncılar bağlarken , Kuzey Amerika'daki en büyük çağrı- dinleyin teknoloji platformu, internet gereksinimi veya akıllı telefonları olmadan , bir mobil çağrı yapmaeşdeğer . Dış oyuncu çok Eksik Dinle "sürmek anlar ? " Roadtrips üzerindezaman geçmesi gerekiyor ? Biz daha sonra dinlemek için şimdi ses indirmek isteyebilirsiniz neden birçok neden sayabilirim . Bu seçeneklerden hiçbiri sizin için çalışıyorsanız , bize yaşadığınızsorunu açıklayan bir e-posta gönderin .

Wunder RadioCurve ile uyumlu veBold ve maliyeti 10 $ . HenüzTour veyaStorm desteklenmiyor . Daha Facebook hesabınız ile giriş yaparak hızla Ülke 106.5 WYRK Radyosu'nda kaydettirin. Bu sadece güvenli olduğunu ve hiçbir şifre hatırlamak ! Capitol Pressroom AlbanyState Capitolüçüncü kattaYasama Muhabirleri Derneği Basın Odası yayını bir günde bir saatlik radyo programı . Daha fazla Windows kullanıcıları Biz başarıyla" Full" ( değil " Lite " ) sürümleri 5.03 , 5.01 ve 2.78akışı test ettik Winamp aracılığıylaakışı erişebilirsiniz öğrenin .

Şimdi olursa olsun neredegüç WVBR arasında yaşayabilirsiniz ! IOS ve Android için kullanılabilirWVBR + uygulaması , size dünyanın her yerinden gelen sevdiğiniz Gerçek Kaya Online Radyo Dinle istasyonunu ayarlamak sağlar . Şimdi WVIA HD - 2 kamu radyo ve daha fazlası Burada Tell Me and Now çoklu akış seçenekleri bizim maliyetleri arttı olmasıbilgilendirici , Dünya Cafemüziği ( hafta içi sabahları) den , sunabileceğien iyi programlardan daha fazla sahiptir , bu yüzden umut Eğer üye olma düşünün olacak bu hizmeti desteklemek için (zaten bir değil iseniz) .

Sensiteninsağ üst köşesindeki'Dinle ' butonuna tıklayarak çoğu mobil cihazlar üzerinde WFUV aktarabilirsiniz . Bir iOS kullanıcı iseniz,WFUV Müzik App veya ikisiiTunes Store'dan ücretsiz olarak kullanılabilirNPR Müzik uygulamasını kullanarak WFUV aktarabilirsiniz . Eğer bir Android kullanıcı iseniz,Android Market'te ücretsiz olarak mevcutturNPR News App kullanarak WFUV aktarabilirsiniz . On-Demand Ses kpbs bilgisayarınızdan dinlemeye etkinleştirmek için MP3 ve AAC formatlarında akışları . Bu sayfadases çalar kullanamıyorsanız , aşağıda listelenenalternatif yöntemlerden birini kullanarak deneyin .

Comments: 0

Yeni yorum ekle

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License